Jazyková mutácia: Čeština| Slovenština
Mena: |
 • Magazín

Starter pack moderného muža

  Predstavujeme vám sadu našich produktov, ktoré by nemali chýbať vo vašej skrinke v kúpeľni. 

   

  Starostlivosť o vlasy

  Vždy používajte kvalitný, jemný šampón, ako je Frequent UseVitamin E alebo Coconut Shampoo, ktoré sú vždy perfektnou voľbou. Ideálne naviazať s naším doplňujúcim kondicionérom, ktorý poskytuje rýchly a ľahký spôsob, ako vyživiť vylepšiť vaše vlasy a zaistit, aby nevyzerali suché a strapaté.

  Potom, pokiaľ sú vaše vlasy krátke, zvážte použitie matnej pasty, ako je Julep Paste, ktorá udrží vaše vlasy pod kontrolou a ľahko sa umyje. Pokiaľ sú vaše vlasy o niečo dlhšie, môžte se rozhodnúť pre produkt, ktorý bude tvárny a ľahko sa nanáša, ako je Brillantine Pomade, ktorá je ideálnou voľbou pre dosiahnutie klasického, ostrého a úhľadného vzhľadu. 
  Coconut Shampoo

   

  Starostlivosť o telo 

  K čisteniu a hydratácii pokožky použite v sprche alebo vani krém či gél, ktorý vytvára bohatú penu. Telový peeling Invigorating Bath & Shower Scrub by mal byť nasadený raz alebo dvakrát týždenne, aby pokožku vyleštil a odlupoval, čo jej zanechá pocit hladkosti a osvieženia. Pokiaľ nájdete relaxačný pocit v kúpeli, vylepšite zážitok s kúpeľným olejom Luxury Bath Oil, ktorý kombinuje starostlivo vybraté éterické oleje, ako je levanduľa, citrón, rozmarín a eukalyptus, pre doplnenie, ukľudnenie a zvlhčenie pokožky. Uvolní vašu myseľ i telo.

  Apsley Bath & Shower Cream

   

  Starostlivosť o tvár 

  Používanie dobrého čističa a zvlhčovača tváre by malo byť súčasťou vášho denného režimu; kombinácia Daily Facial Cleanser a Advanced Facial Moisturizer dodá denné hĺbkové čistenie a hydratuje pokožku. Používanie peelingu Authentic No.10 Cleansing Scrub vám pomôže vyčistiť póry, stimulovať obnovu kožných buniek a dôkladne vyčistiť pokožku, pričom minimalizuje výskyt akýchkoľvek škvŕn.

  Daily Facial Cleanser & Advanced Facial Moisturiser

  Parfém

  Podpisová vôňa je zavŕšením a dáva vám lákavú a jemnú mystiku. Môžte se rozhodnúť pre letnú vôňu citrusových, kvetinových a bylinných tónov behom dňa, zatiaľčo pre večery môže byť vhodnejšia korenená a drevitá vôňa. Všetkých našich 9 ikonických vôní nájdete tu.

  Apsley Cologne

  E-Shop na míru - Foxmate.cz