Jazyková mutácia: Čeština| Slovenština
Mena: |
 • Magazín

Staráme sa o mužov od roku 1805

  Založené v roku 1805, zostávame najstarším holičstvom na svete, ako je uvedené v Guinnessovej knihe rekordov, a majstri holiči a držitelia kráľovského dekrétu H.R.H. Vojvody z Edinburghu. Dnešná ponuka produktov je výsledkom viac než 212 rokov výskumu a dôverných vzťahov so zákazníkmi. Naše znalosti a skúsenosti poskytujú dnešnému mužovi ponuku, ktorá je sofistikovaná a praktická. Gentlemani si zaslúžia to nejlepšie ve všetkom, čo robia. Pokiaľ hľadáte to nejlepšie z oblasti pánskej starostlivosti, veríme, že v Truefitt & Hill nájdete neprekonateľnú kvalitu produktov a bezkonkurenčnú prestížnu tradíciu. 

   

  Začiatok 


  Príbeh najstaršieho holičstva na svete, uznaný Guinnessovou knihou svetových rekordov v roku 2014, začal v módnom Mayfair v roku 1805, v roku Nelsonovej víťaznej bitky na myse Trafalgar, zatiaľčo na anglickom tróne sedel kráľ George III a William Pitt mladší slúžil ako predseda vlády. Bola to doba jemného remesla, inovácie a stylingu, ktorá pripravila pôdu pre históriu, ktorá je farebná, vynaliezavá a priekopnícka.

  Vzhľadom k prísnym štandardom londýnskej šľachty, kedy márnosť a dobrá starostlivosť boli základným znakom gentlemana, ponúkla Truefitt svojej náročnej klientele novú úroveň služieb neprekonateľnú kdekoľvek na svete. Od radu výnimočných produktov až po legendárne holičské služby sa vyvinulo dedičstvo a zmysel pre inováciu, ktoré dnes označujú Truefitt & Hill za svetového lídra v oblasti starostlivosti o muža. 

   

  História na každom kroku


  Len v Truefitt & Hill sa nachádza taký zmysel pre históriu na každom kroku. Prechádzajte romány Charlesa Dickens a W. Thackeraya a je zrejmé, že od svojho vzniku hral Truefitt kľúčovú úlohu, pri príprave britskej šľachty nielen na spoločenské udalosti, ale aj na ich každodenný život. Truefitt je preto v modernej anglickej literatúre zmieňovaný ako bašta štýlu a služieb nejvyššej kvality - tradície, v ktorej dnes hrdo pokračujeme. Počas jedinečnej histórie Truefittu mala spoločnosť tú česť slúžiť panovníkom Veľkej Británie po dobu deviatich po sebe idúcich vlád. Počas tohoto obdobia spoločnosť Truefitt držala rad kráľovských dekrétov a byť „kráľovským menovaním“ závidená ostatnými, menej uctievanými kaderníkmi. Kráľovské spojenie pokračuje dodnes a je nám cťou držať kráľovský dekrét  H.R.H. Vojvody z Edinburghu.

   

  Kráľovským menovaním


  Pohľad do knihy návštev Truefittu je ako čítanie zápisov „Kto je kto“ významnej spoločnosti a mená tých, kto formovali históriu sveta, sú často zaznamenávani ako patróni. Truefitt & Hill bol poctený, že do svojej klientely zaradil takmer všetkých mužských členov britskej kráľovskej rodiny od George III., slávnych politikov, ako je William Gladstone, Vojvoda z Wellingtonu, sir Winston Churchill, a poľný maršál Viscount Montgomery z Alameinu. Slávne hviezdy javiska a obrazovky tiež prichádzali do Truefitt & Hill za najlepším zážitkom zo starostlivosti, vrátane Lorda Laurence Oliviera, Danny Kaye, Johna Wayne, Franka Sinatru, Stewarta Grangera, Freda Astaire a Caryho Granta.

  Upravené k dokonalosti


  Stanovenie štandardu pre starostlivosť o mužov prijalo v roku 1935 nový a vzrušujúci prístup akvizíciou kaderníckeho podniku spoločnosti Edwin S. Hill & Co. společnosťou Truefitt. S touto akciou sa zrodila moderná éra spoločnosti Truefitt & Hill. Dnes má spoločnosť reputáciu svetoznámeho holičstva, ktoré ponúka širokú škálu ošetrenia a služieb určených k dokonalej úprave moderných gentlemanov. Truefitt je tiež dobre známy ako dodávateľ najkvalitnejších tradičných anglických vôní, toaletných potrieb a prípravkov na starostlivosť s názvami evokujúcimi dávno zabudnutú eleganciu a vznešenosť dávnej doby.

  E-Shop na míru - Foxmate.cz