Jazyková mutácia: Čeština| Slovenština
Mena: |
 • Magazín

Držitelia kráľovských dekrétov

  Počas jedinečnej histórie Truefittu mala spoločnosť tú česť slúžiť panovníkom Veľkej Británie počas deviatich po sebe idúcich vlád. Po celé toto obdobie Truefitt drží rad kráľovských dekrétov a byť menovaný je stále závisťou iných, menej uctievaných kaderníkov. Kráľovské spojenie pokračuje dodnes a je nám cťou držať kráľovský rozkaz HRH vojvody z Edinburghu.

  Pohľad do knihy stretnutí Truefittu je ako čítanie zápisov „Kto je kto“ významnej spoločnosti a mená tých, kto formovali históriu sveta, sú často zaznamenávaní ako patróni. Truefitt & Hill boli poctení za to, že do svojej klientely zaradili takmer všetkých mužských členov britskej kráľovskej rodiny od George III., ako aj rad Royals dalších európskych súdov, slávnych politikov, ako je William Gladstone, vojvoda z Wellingtonu, sir Winston Churchill, a poľný maršál Viscount Montgomery z Alameinu. Slávne hviezdy javiska a obrazovky tiež prichádzali do Truefitt & Hill za najlepším zážitkom zo starostlivosti, vrátane Lorda Laurence Oliviera, Danny Kaye, Johna Wayne, Franka Sinatru, Stewarta Grangera, Freda Astaira a Caryho Granta. Dnes, rovnako ako v celej našej dlhej histórii, sú naše výrobky starostlivo vyrábané v Anglicku a sú formulované s vynikajúcou zmesou vzácnych, prírodných a sofistikovaných esencií.

  Príbeh nejstaršieho holičstva na svete, ako je uznané v Guinnessovej knihe svetových rekordov, začal v módnom Mayfair 21. října 1805, v deň Nelsonovej víťaznej bitky na myse Trafalgar, zatiaľčo kráľ George III. sedel na anglickém tróne a William Pitt mladší slúžil ako jeho predseda vlády. To bola éra jemného remeselného spracovania, inovácií a stylingu, ktorá vytvorila scénu pre históriu, ktorá je farebná, vynaliezavá a priekopnícka. 

  Už viac ako dve storočia bol Truefitt & Hill uznáváný za nejlepšieho tradičného pánskeho holiča a parfuméra v Londýne a poskytol náročným pánom len to nejlepšie v starostlivosti o produkty a služby. Naša ponuka ľuďom dáva příležitosť vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. 

  V súlade s prísnymi štandardmi londýnskej aristokracie, kedy márnosť a dobrá starostlivosť boli základným znakom gentlemana, Truefitt ponúkol svojej náročnej klientele novú úroveň služieb neprekonanú kdekoľvek na svete. Od rady výnimočných produktov až po legendárne kadernícke služby vzniklo dedičstvo a zmysel pre inovácie, ktoré dnes označujú Truefitt & Hill za svetového lídra v starostlivosti o muža. Len v spoločnosti Truefitt je zmysel pre históriu na každom kroku. Prelistujte si romány Charlesa Dickensa a Williama Thackeraya a je zrejmé, že od svojho založenia hral Truefitt kľúčovú úlohu pri príprave britskej gentry, a to nielen na spoločenské akcie, ale tiež na ich každodenný život. V dôsledku toho je Truefitt zmieňovaný v modernej anglickej literatúre ako bašta štýlu s nejvyššou kvalitou služieb - tradícia, na ktorú sme hrdí, že môžme pokračovať aj dnes.

  E-Shop na míru - Foxmate.cz