Jazyková mutácia: Čeština| Slovenština
Mena: |
 • Magazín

Darčeky, ktoré mužov oslovia

  Vianoce by mali byť predovšetkým o trávení času s ľudmi, ktorí sú pre nás najdôležitejší. Každý rok premýšľame, ako im dať najavo, ako veľmi si ich vážime. A nájsť perfektný darček môže byť niekedy naozaj neľahká úloha. My v Truefitt & Hill by sme vám radi s touto úlohou pomohli. S tradíciou cez 200 rokov vyrábame kvalitné kozmetické produkty a poskytujeme mužom mnohých generácií jedinečný holičský zážitok. 

   

   

  Darčekový poukaz 

  Poukaz do nášho luxusného holičstva, kde môžu muži spomaliť, dobiť baterky a cítiť sa skutočne ocenení a rozmaznávaní, je perfektný darček, aký môžete mužovi dopriať.
  Zakúpte darčekovú kartu na strih vlasov, úpravu fúzov, tradičné holenie britvou, kozmetické ošetrenie, alebo kombináciu týchto služieb. 

  Znamenitá vôňa

  Pomôžte mu vďaka nášmu bestselleru, parfému Sandalwood, urobiť dojem pri každej príležitosti. Táto sofistikovaná, osviežujúca vôňa podtrhne osobnosť každého muža. Najvýraznejšími tónmi tejto vône sú santalové drevo, céder a citrusy.

  Kvalitný vlasový styling

  Dominantou značky Truefitt & Hill je starostlivosť o vlasy. Vedľa perfektnej úpravy v holičstve, môžete mužovi urobiť radosť tiež so stylingovou pastou na vlasy. Vďaka perfektnému zloženiu z prírodných ingrediencií, vlasy i pokožku hlavy nevysušujú a dajú se ľahko umyť. Nejobľúbenejšou pastou je Clay, ktorá vlasy silno zafixuje a dodá im nemastný vzhľad. Ako bonus má naviac príjemnú sviežu mužnú vôňu. 

   

  Elegantná sada na holenie 

  Váš muž, dedo či otec bude obdivovat toto úžasné prepojenie luxusu s tradíciou, ktoré mu poskytne čo najhladšie a nejbezpečnejšie oholenie. Holiaci set Edwardian sa skladá z úžasne špičkovej štetky na holenie z jazvečích štetín a perfektne vyváženého strojčeku s vymeniteľnou hlavicou Mach III. Vybrať môžete naviac z pestrej farebnej variácie. 

  Darčekový set Kráľovský Gambit

  Obohacujúci darčekový set Kráľovský Gambit obsahuje produkty nejvyššej kvality z radu Ultimate Comfort, ktoré zaistia mužovi kompletnú starostlivosť o pleť. Súčasťou sady je tiež jedinečný guľôčkový deodorant, ktorý pach maskuje a naviac účinne odstraňuje

   

  E-Shop na míru - Foxmate.cz