Jazyková mutácia: Čeština| Slovenština
Mena: |
 • Magazín

Autentická řada No. 10

  Okrem mimoriadnej starostlivosti o vlasy se pyšníme tiež účinnými produktami pre starostlivosť o pleť.

   

  Vylepšená zmes prísad produktového radu No. 10 zahrňuje tiež použitie tradičných ingrediencií, ako sú extrakty z vrbovej kôry a brutnáku lekárskeho. Rad doplňuje jemná a sofistikovaná vôňa na báze citrusov. 

   

  Účinná rutinná starostlivosť o pleť by mala vždy začať s čistením, hlavne preto, že väčšie póry znamenajú, že mužská pokožka môže byť náchylná na komedony, bežne známe ako čierne bodky. Tu ponúkame výber jemných, ale hlboko čistiacich exfoliantov, ako je náš autentický čistiaci peeling radu No. 10, ktorý je vytvorený tak, aby vyčistil póry, zmiernil praskliny a stimuloval obnovu kožných buniek.

   

  Transparentný gél na holenie je ideálnou voľbou pri zahoľovaní kontúr, máte tak neustály dohľad nad tým, čo holíte, pretože si celú dobu vidíte pod čepeľ. Gél pokožku naviac ukľudní a dokonale vyživí, to ocenia najmä tí, ktorých trápi suchá pokožka pod fúzmi.

   

  Náš hydratačný krém řady No. 10 spája prírodné ingrediencie, ako je vŕbová kôra, vitamín E a olej z brutnáku lekárskeho, so silným omladzujúcim peptidom Tego Pep 4-17, ktorý pomôže zvýšiť produkciu kolagénu, zvýšiť pružnosť pokožky, vyhladiť povrch pokožky a viditelne minimalizovať vzhľad vrások.

   

  Krém na holenie je najjednoduchšou cestou ku skutečne komfortnému oholeniu. Hustú penu s ním vytvoríte obyčajným nanesením na tvár, klasici samozrejme môžu použiť aj štetku na holenie. Pokožku dôkladne zvlhčí, otvorí póry a pripraví ju na holenie. 

  E-Shop na míru - Foxmate.cz